رویدادها
موضوعات داغ

اسامی فیلم‌ های بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر ۳۸ اعلام شد

اسامی فیلم‌ های راه یافته به بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بلافاصله پس از پایان جلسه هیأت انتخاب این دوره جشنواره، توسط «ابراهیم داروغه‌ زاده» به طور زنده اعلام شد.

اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش سودای سیمرغ (مسابقه اصلی) سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد. دبیر جشنواره با تسلیت و کسب اجازه از خانواده جان‌باختگان حوادث اخیر و ادای احترام به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اسامی فیلم‌های بخش سودای سیمرغ را اعلام کرد.

بر اساس این خبر، ۲۲ فیلم زیر توسط هیأت انتخاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر متشکل از: محمد احسانی، محمود اربابی، همایون اسعدیان، یلدا جبلی، رضا درستکار، سید محمود رضوی و حسین کرمی برای رقابت در بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) این دوره جشنواره انتخاب شده‌اند:

۱- آبادان یازده ۶۰، کارگردان: مهرداد خوشبخت، تهیه‌کننده: حسن کلامی

۲- آتابای، کارگردان: نیکی کریمی، تهیه‌کننده:نیکی کریمی

۳- آن شب، کارگردان: کوروش آهاری، تهیه‌کننده: محمد درمنش

۴- ابر بارانش گرفته، کارگردان: مجید برزگر، تهیه‌کننده: مجید برزگر

۵- پوست، کارگردان: بهمن ارک، بهرام ارک، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح

۶- تومان، کارگردان: مرتضی فرشباف، تهیه‌کننده: سعید سعدی

۷- خروج، کارگردان: ابراهیم حاتمی‌کیا، تهیه‌کننده: حبیب‌اله والی‌نژاد

۸- خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری، کارگردان: پیمان قاسم‌خانی، تهیه‌کننده: محسن چگینی

۹- خورشید، کارگردان: مجید مجیدی، تهیه‌کننده: امیر بنان، مجید مجیدی

۱۰- خون شد، کارگردان: مسعود کیمیایی، تهیه‌کننده: جواد نوروزبیگی

۱۱- درخت گردو، کارگردان: محمدحسین مهدویان، تهیه‌کننده: سیدمصطفی احمدی

۱۲- دوزیست، کارگردان: برزو نیک‌نژاد، تهیه‌کننده: سعید خانی

۱۳- روز بلوا، کارگردان: بهروز شعیبی، تهیه‌کننده: محمدرضا تخت‌کشیان

۱۴- روز صفر، کارگردان: سعید ملکان، تهیه‌کننده: سعید ملکان

۱۵- سه کام حبس، کارگردان: سامان سالور، تهیه‌کننده: ساسان سالور

۱۶- سینما شهر قصه، کارگردان: کیوان علی‌محمدی، تهیه‌کننده: کیوان علی‌محمدی

۱۷- شنای پروانه، کارگردان: محمد کارت، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی

۱۸- عامه پسند، کارگردان:سهیل بیرقی، تهیه‌کننده: سهیل بیرقی

۱۹- قصیده گاو سفید، کارگردان: بهتاش صناعی‌ها، تهیه‌کننده: سیدغلامرضا موسوی

۲۰- مردن در آب مطهر، کارگردان: نوید محمودی، تهیه‌کننده: جمشید محمودی

۲۱- مغز استخوان، کارگردان: حمیدرضا قربانی، تهیه‌کننده: حسین پورمحمدی

۲۲- من می‌ترسم، کارگردان: بهنام بهزادی، تهیه‌کننده: بهنام بهزادی

همچنین فیلم‌های رزرو به ترتیب اولویت عبارتند از:
۱- پسرکشی، کارگردان: محمدهادی کریمی، تهیه‌کننده: محمدهادی کریمی
۲-زنبور کارکر، کارگردان: افشین صادقی، تهیه‌کننده: افشین صادقی
۳-بی صدا حلزون، کارگردان: بهرنگ دزفولی‌زاده، تهیه‌کننده: مرتضی شایسته
۴-عروسی مردم، کارگردان: مجید توکلی، تهیه‌کننده: علی سرتیپی
۵-عنکبوت، کارگردان: ابراهیم ایرج زاد، تهیه‌کننده: جواد نوروزبیگی

۱
برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن